Reklama

Uratujmy Kraków!

Uratujmy Kraków!

11.11.2013
Czyta się kilka minut
"TP" 45/13
M

Martwi mnie krakowski smog. Jako lwowianin z urodzenia życzę dobrze Krakowowi. I mam rozwiązanie problemu! W 1952 r. w Londynie smog zamordował 11 tys. osób, głównie starszych lub chorych. Władze miasta podjęły historyczną decyzję: zakaz palenia w kominkach węglem. Natychmiast uruchomiono produkcję bezdymnych brykietów na bazie węgla. To samo można zrobić w Krakowie. Zamiast gadania, trzeba wysłać kogoś kumatego do Wielkiej Brytanii, kupić licencję na produkcję bezdymnych brykietów i ją uruchomić. Kraków zostanie uratowany! I to jeszcze przed tą nieszczęsną olimpiadą.

606

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]