Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Strach ma oczy jak 500 złotych

Strach ma oczy jak 500 złotych

02.11.2015
Czyta się kilka minut
W poszukiwaniach 500 zł na każde dziecko bierze udział cała Polska.
M

Mniej więcej połowa Polaków ma przy tym nadzieję, że tych pieniędzy nikt nie znajdzie i dzieci będą żyły jak do tej pory, czyli z pieniędzy rodziców. Nieznalezienie funduszy uraduje wszystkich, którzy żyją w strachu, że pisowcom wyjdzie coś dobrego. Owszem, wiemy, że Polacząt rodzi się za mało i że to względy materialne są poważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o potomstwie. Niedoczekanie jednak, aby kryzys demograficzny rozwiązać za pomocą rządów Szydło i Macierewicza! Zrobią jedną rzecz dobrze, to kto wie: i jakieś następne mogą się udać. Tak minęłoby osiem lat dobrych zmian. Strach się bać. ©

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]