Reklama

Strach ma oczy jak 500 złotych

Strach ma oczy jak 500 złotych

02.11.2015
Czyta się kilka minut
W poszukiwaniach 500 zł na każde dziecko bierze udział cała Polska.
M

Mniej więcej połowa Polaków ma przy tym nadzieję, że tych pieniędzy nikt nie znajdzie i dzieci będą żyły jak do tej pory, czyli z pieniędzy rodziców. Nieznalezienie funduszy uraduje wszystkich, którzy żyją w strachu, że pisowcom wyjdzie coś dobrego. Owszem, wiemy, że Polacząt rodzi się za mało i że to względy materialne są poważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o potomstwie. Niedoczekanie jednak, aby kryzys demograficzny rozwiązać za pomocą rządów Szydło i Macierewicza! Zrobią jedną rzecz dobrze, to kto wie: i jakieś następne mogą się udać. Tak minęłoby osiem lat dobrych zmian. Strach się bać. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]