Reklama

Rodzina sama w domu

Rodzina sama w domu

19.06.2017
Czyta się kilka minut
N

Najmłodszy, 3-letni bohater odcinka płakał z zimna. 3-latek ten musiał również wstać o 5 rano, by razem z rodzicami i braćmi udać się... do pracy w piekarni” – pisała na naszych łamach („TP” nr 25/17) Anna Golus w swoim kolejnym tekście dowodzącym, że w telewizyjnych reality shows – zarówno w stacjach komercyjnych, jak i w telewizji publicznej – łamane są od lat prawa dzieci. Tekst wywołał duże poruszenie wśród czytelników „TP”. Oto kilka głosów z naszego facebookowego profilu:

PAULINA PIA: A programy Elżbiety Jaworowicz? Niby interwencyjne, ale upokarzania dzieci i wciągania ich w problemy dorosłych jest w nich pełno.
JANINA RZEPECKA: A reklamy z dziećmi? Czy produkt dla dzieci, czy dla dorosłych – reklamują dzieci...
ZUZANNA GINTER: Komisja psychologów specjalizujących się w psychologii dziecka powinna współpracować przy tworzeniu restrykcji w udziale nieletnich w takich programach. Niektóre dzieciaki chcą w nich uczestniczyć, podoba im się i same mają parcie na szkło, inne spełniają polecenia rodziców leczących kompleksy.
BARBARA RATAJSKA: Może najwyższy czas na zmianę Rzecznika Praw Dziecka!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]