Reklama

Projekt maksimum

Projekt maksimum

08.01.2017
Czyta się kilka minut
Z pokus analizowania okołoświątecznych życzeń, wyznań i wydarzeń usunęliśmy wyjazd wakacyjny litego celebryty,
k

któremu wydaje się, że jest politykiem, wywaliliśmy wypowiedź na temat nauki języków obcych człowieka, któremu się wydaje, że jest ministrem spraw zagranicznych, ominęliśmy łukiem problem fakturowania i finansowania usług informatycznych z pieniędzy zebranych do puszek, i oczywiście wyrzuciliśmy owe mniemania Gospodarza na temat puczu.
Usunęliśmy to ostatnie z naszych list zadań, uważamy bowiem, że jednak są granice w przyjmowaniu zaproszeń do dyskusji na temat zniekształceń poznawczych w fobiach, w przypadkach ciężkich zaburzeń widzenia, a także komentowania marzeń o charakterze partyzanckim u dorosłych mężczyzn z mazowieckiego. Z przyjemnością za to ulegliśmy świątecznym analizom Gospodarza dotyczącym gospodarki. Przyjemność bierze się stąd, że o ekonomii wiemy bardzo mało. Mniej niźli na tematy szeroko pojętych zwichnięć osobowości. Okazało się jednak, że są na świecie...

4183

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zadziwia mnie od jakiegoś czasu poziom pogardy, którą de facto Gospodarz czuje do SWOJEGO suwerena z Pierwszego Sortu. Wszystkich zapchać kasą i pilnować cen na garmażerkę i alkohol. I misyjnie grace disco polo 24 h w TVPis. Na miejscu Lepszego Sortu czułabym się upokorzona.

o czym autor nie wspomniał.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]