Reklama

Ładowanie...

Podziękowanie

Podziękowanie

15.02.2004
Czyta się kilka minut
W “TP" nr 43/03 opublikowaliśmy list Mirosława Chojeckiego, który był apelem o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację serca Marka Krawczyka - wydawcy i historyka, założyciela i prezesa Towarzystwa Opieki nad Archiwum Instytutu Literackiego w Paryżu. Pan Krawczyk jest już po udanej operacji.
S

Szanowni Państwo,

wróciłem już z Paryża po operacji, choć nie jestem jeszcze w pełni sił i mam przed sobą długi okres rekonwalescencji. Nie obyło się bez komplikacji - 10 dni po operacji byłem nieprzytomny. W rezultacie zamiast planowanych dwóch tygodni przebywałem miesiąc w trzech różnych szpitalach. Nie mam jeszcze ostatecznego rozliczenia kosztów, jednak dzięki Państwa hojności - wiem to na pewno - zebrane fundusze pokryją nieprzewidziane wydatki. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w odpowiedzi na inicjatywę Mirosława Chojeckiego wpłacili pieniądze na pokrycie kosztów mojej operacji.

Pozostałe po opłaceniu rachunków pieniądze chciałbym pozostawić do dyspozycji Fundacji “Dać Szansę", która udostępniła konto na zebranie pieniędzy na operację. Mam gwarancję, że zostaną spożytkowane na szlachetne cele.

MAREK KRAWCZYK Warszawa, 12 stycznia 2004 r.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]