Reklama

Narzekanie na życzenie

Narzekanie na życzenie

31.12.2012
Czyta się kilka minut
Jak składać życzenia świąteczne i noworoczne, a czego unikać, zastanawiali się w numerze 51-52 nasi dwaj znakomici autorzy: Stanisław Mancewicz i Grzegorz Turnau. Poniżej część reakcji czytelników:
~

~ Renya Jozwik: Zaczynają królować rymy częstochowskie w sms-ach 3-częściowych! Nie odważę się napisać ani jednego.

~ Mariusz Piasek: te są udane: „WYOBRAŹNI, by dostrzec szanse tam, gdzie inni je przeoczyli. ODWAGI, by czasem iść własną drogą wbrew większości. SPOKOJU, by konsekwentnie realizować przyjęte założenia. MARZEŃ, które stając się celami, zmieniają otaczającą nas rzeczywistość na lepsze. ~ Agnieszka Kowalska: Hau, hau! Jestem sama, ale z pięcioma psami. Bezdennie szczere życzenia bez słów.

~ Jadwiga Nowak: „Żeby te święta trwały cały rok” – a akurat od Wigilii leżę w łóżku z grypą.

~ Marta Harasimowicz: Nie dostałam osobiście, ale życzliwi znajomi donieśli: „Szanowne koleżanki, Szanowni koledzy, rok 2012 był ROKIEM. Dla ludzkości przełomowym – przeżyliśmy długo oczekiwany koniec...

1184

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]