Reklama

Minister Kluzik-Rostkowska:tak trzymać

Minister Kluzik-Rostkowska:tak trzymać

12.03.2007
Czyta się kilka minut
Program prorodzinny, przygotowany przez panią wiceminister Joannę Kluzik-Rostkowską, budzi optymizm. Nie jest życzeniowy ani ideologiczny, nie buja w obłokach. Finansowe zachęty i ułatwienia dozuje z rozwagą, działania promocyjne dotykają rejonów ściśle praktycznych. Budując kolejne zabezpieczenia dla decyzji posiadania dzieci, liczniejszej rodziny i wcześniejszego rodzicielstwa, bierze pod uwagę realia pracodawców, ambicje zawodowe kobiet, partnerstwo dzisiejszej rodziny . Biorąc udział w prezentacji programu, premier potwierdził jego wagę i zaangażowanie rządu. Byle tak dalej, kiedy zaczną się schody: przygotowanie ustaw i naciski roszczeń marnotrawiących finanse publiczne. W naszej dzisiejszej sytuacji demograficznej stawka jest już zbyt wysoka.
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]