Reklama

Minister Kluzik-Rostkowska:tak trzymać

Minister Kluzik-Rostkowska:tak trzymać

12.03.2007
Czyta się kilka minut
Program prorodzinny, przygotowany przez panią wiceminister Joannę Kluzik-Rostkowską, budzi optymizm. Nie jest życzeniowy ani ideologiczny, nie buja w obłokach. Finansowe zachęty i ułatwienia dozuje z rozwagą, działania promocyjne dotykają rejonów ściśle praktycznych. Budując kolejne zabezpieczenia dla decyzji posiadania dzieci, liczniejszej rodziny i wcześniejszego rodzicielstwa, bierze pod uwagę realia pracodawców, ambicje zawodowe kobiet, partnerstwo dzisiejszej rodziny . Biorąc udział w prezentacji programu, premier potwierdził jego wagę i zaangażowanie rządu. Byle tak dalej, kiedy zaczną się schody: przygotowanie ustaw i naciski roszczeń marnotrawiących finanse publiczne. W naszej dzisiejszej sytuacji demograficznej stawka jest już zbyt wysoka.
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]