Reklama

List do kolegi J. Oleksego

List do kolegi J. Oleksego

26.03.2007
Czyta się kilka minut
Szanowny kolego Józefie,
z

z głębokim zaniepokojeniem przyjęliśmy informacje, jakoby kolega podczas alkoholowej potańcówki z kol. Gudzowatym po raz kolejny dał dowody swojej niedojrzałości politycznej.

My tu, na dołach, śledzimy dokładnie wszystko, śledzimy i zapamiętujemy. Była już kiedyś sytuacja, zła sytuacja, kiedy to kolega spotykał się z przedstawicielem obcego wywiadu, informując go o bieżącej sytuacji w kraju. Z trudem, ale musieliśmy te spotkania usprawiedliwić, tłumacząc je zaszłościami i ogólnym gadulstwem kolegi. Zakładaliśmy bowiem, że nie mamy do czynienia z człowiekiem złej woli.

Okazuje się jednak, że nie wyciągnął kolega właściwych wniosków z tamtej lekcji. Po raz kolejny ideową czujność kolegi uśpił alkohol. Trudno nam zrozumieć, dlaczego podczas spotkania z czynnikiem ewidentnie dwuznacznym etycznie dał się kolega wypuścić na mętne wody plotkarstwa,...

1596

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]