Reklama

Ładowanie...

Kwoty

27.06.2017
Czyta się kilka minut
Lepiej zapłacić i mieć święty spokój – uważa Paweł Kukiz.
L

Lepiej zapłacić i mieć święty spokój – uważa Paweł Kukiz. Ktoś wyliczył, że wyjdzie po niecałej złotówce na obywatela: „Nawet niech będzie to kosztowało złotówkę, to lepiej zapłacić i mieć święty spokój” – pisze więc poseł na Sejm RP.

Złotówka od łba. Co to jest złotówka? Każdego stać. Zrzućmy się solidarnie, jesteśmy przecież solidarnym narodem. Wepchnijmy przegniłym poprawnością polityczną eurokratom do ich spasionych na naszej krzywdzie gąb te pieniądze, niech się nażrą. Trudno, nasza strata. Ale przecież jaki zysk! Zapłacone, więc wara od przedmurza. Kupimy sobie wolność od rozterek, jak się kupowało kiedyś wieczne grzechów odkupienie. I skończą się szantaże, skończy się szaleństwo brukselskich elit wymierzone w nasze dobre imię, skończy się lewacka propaganda próbująca nas mamić obrazkami niby to niewinnych kobiet i dzieci. Zapłacone. Kwit na czyste sumienie wydany....

5276

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]