Reklama

Hołd wizerunkowym zaprzeczeniom

Hołd wizerunkowym zaprzeczeniom

28.09.2015
Czyta się kilka minut
Paweł Kukiz, niepozbawiony uroku kandydat na prezydenta, wielokrotnie powtarzał, że nie zna się na gospodarce.

​W miniony weekend, mówiąc o podatkach, udowodnił, że był prawdomówny. W ten sam weekend Krzysztof Gawkowski, z wykształcenia doktor nauk humanistycznych z SLD, wziął się za bary z pojęciem „pańszczyzna” i pojęciem „hołd feudalny”, tworząc nieznany jeszcze nauce neologizm „hołd pańszczyźniany”. Janusz Lewandowski z PO przekonywał, że „stoimy przed wizerunkowym zaprzeczeniem tej ruiny gospodarki morskiej czy upadku stoczni”, czym udowodnił, że w Parlamencie Europejskim człowiek szybko zapomina podstaw języka ojczystego. Marszałek Mieczysław Struk z tejże PO zapewnił w feralny, miniony weekend, że: „wiemy, co chcemy osiągnąć; nie drepczemy w miejscu”, czym udowodnił, że słuchanie polityków mija się z celem, bo oni zawsze żartują, nawet jak myślą, że nie żartują.
Jeszcze kilka takich weekendów i felietoniście przyjdzie pójść z torbami przed konkurencją z drużyny Wybory ’15. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]