Reklama

Długi, dajmy na to, weekend

Długi, dajmy na to, weekend

16.05.2016
Czyta się kilka minut
Albo w Norwegii, Stavanger, nie? Klify, wszystko fajnie, ale chcieliśmy się piwa napić. W sobotę. A tam się nie da! Chory kraj! Dopiero w poniedziałek...
Jan Klata
A

A to jest jedyny tramwaj w Tarnowie, z kawą. No i jak ma się jakiś ciapaty wysadzić, to na pewno tutaj przylezie i się wysadzi. Przecież metra nie ma, nie?

Filmiki z kotkami w internecie – takie jest następne pokolenie naszych genów. Jeśli kobiety to pomidory, mężczyźni to keczup.

Tato, co to jest satyryzm? Satyr to taki pół człowiek, pół kozioł i ma różki, nóżki owłosione, kopyta... Nie, nie wiem, z czego żyje. Z odsetek od kredytu we frankach.

Włączam telewizor, a tam satelita. Film o pięciu siostrach-narkomankach. Nawet ciekawy. Ludzie to dopiero mają problemy. Wczoraj pewnie śnieg gdzieś tam spadł.

Córka mi poszła ze szkołą na historycznego „Roja”, przymusowo, wiadomo, na faktach autentycznych patriotycznych, wyklętych. Wraca, jakaś taka nieswoja, aż wreszcie mówi: najgorsze w tym filmie było, że brakowało mi rąk, żeby zasłonić jednocześnie oczy i uszy...

2028

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

To chyba refleksje z 10-ciu lat ciężkiej pracy. Panie Rezyseze, mam grać ?

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]