Reklama

Demokracja irytacja

Demokracja irytacja

26.10.2015
Czyta się kilka minut
Zła wiadomość! Bardzo wielu rodaków nie zagłosowało mądrze, odpowiedzialnie, roztropnie, patriotycznie i dojrzale.

​Nie zagłosowało jak Ty, tylko, Boże przebacz durniom, inaczej. A przecież tyle razy się im mówiło. Tyle razy tłumaczyło, jak komu dobremu. Oni nic, głusi jak pień i sporo od niego głupsi. I normalnie znowu dali się ogłupić, omamić i, niech to zostanie w końcu powiedziane jasno, oszwabić. Złe Tamte Typy i Typice kąpią się teraz w oddanych na nich głosach, głosach, które natychmiast powinny im być odebrane na podstawie praw natury, oczywiście w tym kraju nieprzestrzeganych. Jeżeli tak ma wyglądać demokracja, że każdy głosuje, jak chce, to to nie jest demokracja, tylko irytacja, za którą masz prawo serdecznie podziękować. To znaczy... Naprawdę podziękować, bo jeszcze niczego lepszego nie wymyślono. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

patriotyzm, prawdę (o Smoleńsku) itp. Tego się obawiam, a nie demokracji.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]