Reklama

Co widzą osły

Co widzą osły

29.09.2014
Czyta się kilka minut
Rzec trzeba, że emocjonalne reakcje na kopulacje osłów to nie jest błahostka, kopulacje na widoku – dodajmy – „kobiet z dziećmi”. Smuci, że w całej poznańskiej aferze pominięto wrażliwość mężczyzn bez dzieci.
P

Próżne to żale, trzeba się bowiem przyzwyczaić i przyjąć do wiadomości, że mężczyzna widok kopulujących osłów w z00 ma przyjmować mężnie i bez lęku. Bez nadziei, że ktokolwiek, zwłaszcza publicznie, podniesie sprawę męskich traum przeżywanych w zoologu. A jest tych traum wiele.
Przejdźmy zatem jak najprędzej do spraw natury ogólnej, które wydają się w dzisiejszej dobie, opuszczonej przez najzwyklejszą edukację, niejasne. Oto zamysł organizowania ogrodów zoologicznych jest od prawieków i taki, by homo sapiens mógł zobaczyć, jak zwierzęta niższe umysłowo się tam zachowują. Nie tylko, jak skubią marchew czy buraki, jak się iskają i trą sierścią o ogrodzenie, ale jak generalnie wygląda ich życie intymne, w naturze trudne do podejrzenia. Zbytkiem jest tłumaczenie, że gdyby owe osły żyły w dziczy, akt miłosny odbyłyby najpewniej w kolczastej gęstwinie, w porze, w której...

3637

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]