Reklama

Bartosz Kuśnierz

Bartosz Kuśnierz

27.09.2012
Czyta się kilka minut
Wielu z tych, którzy wyszli od SIEMACHY, wspiera ją potem długo, ale o Bartoszu można powiedzieć więcej: zdarza się, że on SIEMACHĘ projektuje.
Fot. Grażyna Makara
J

Jego dziełem jest SIEMACHA Spot w Tarnowie, która działa od dwóch lat.

Zawsze marzył o studiowaniu architektury. I SIEMACHA mu w tym pomogła: stworzyła możliwość zorganizowania lekcji rysunku. Od pięciu lat pracuje w jednym z najbardziej prestiżowych biur architektonicznych Krakowa. Dziś umawia się ze znajomymi w samym centrum Krakowa – pod siedzibą firmy. Elegancko i starannie ubrany, z delikatnym zarostem na twarzy – ceni sobie czas, ale jednocześnie jest wyluzowany. Planuje kolejne podróże, przyjemność przynosi mu gra w tenisa.

– SIEMACHA uczyła nas odpowiedzialności i sumienności. Była bardzo atrakcyjna, skoro od razu po szkole biegliśmy na Długą – mówi Bartosz. – Odrabialiśmy tam lekcje, a kiedy trochę podrośliśmy, pomagaliśmy też odrabiać lekcje innym. Do dziś wszyscy poznajemy się na ulicach. I właściwie każdemu z nas naprawdę się potem udało.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]