Reklama

Anioły nam zazdroszczą

Anioły nam zazdroszczą

18.02.2008
Czyta się kilka minut
W białoruskiej bombonierce, są czekoladki o sześciu smakach. To znacznie mniej niż tajemnice, którą kryją ludzkie serca.
2

24 grudnia, Wigilia

Dzień astronomów. Nigdy tyle osób naraz nie zadziera głowy w poszukiwaniu tej wyczekiwanej, pierwszej gwiazdki.

Pan Bóg to spryciarz. Wiedział, jak oderwać wzrok ludzi od garnków, klusek, uszek itp. Ja, jak zwykle po wigilii w parafii, wyjechałem do domu.

W tygodniu byłem na wigilii organizowanej przez scholę, Parafialny Klub Sportowy, w przedszkolu i gimnazjum. Przepraszam strażaków z Krasnosielca (czytelników "TP"), że nie mogłem odpowiedzieć na ich zaproszenie. Spowiadałem w tym czasie w sąsiedniej parafii.

Wracając ad astra. Mam to szczęście, że mogę wigilię przeżywać w gronie rodziny. Grono to suma osób, która stale rośnie (obecnie przybywa siostrzenic). Mam 8 sióstr

i 3 braci - pozdrawiam rodzinę Kubisów ze świątecznego wydania "TP"... Wigilia to czas...

6866

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]