Reklama

Abrakadabra 2020

Abrakadabra 2020

17.08.2020
Czyta się kilka minut
Ta sama pandemia, która została uroczyście odwołana przez najwyższe czynniki państwowe, zaraz po wyborach bezczelnie wróciła.
A

A jak pandemia, to walka z nią, czyli przeciwdziałanie, a jak przeciwdziałanie, to działanie, a jak działanie, to błędy władz, a jak błędy władz, to pociąganie do odpowiedzialności…

Stop! Polska Zjednoczona Prawica nie po to heroicznie i najlepiej na świecie walczy z wrażym wirusem, żeby jacyś jej funkcjonariusze ponosili odpowiedzialność za szwindle i przewały wynikające ze swojego funkcjonowania. A zatem już wpłynął odpowiedni projekt do laski marszałkowskiej, się z laski marszałkowskiej go wyciągnie i będzie jednocześnie „na zaś” oraz retroaktywnie: „Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby istotnie utrudnione”.

Można? Można! Co się da pod to podciągnąć?...

2085

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Najgorsze że już mało kto ich za to krytykuje. Chyba już przyzwyczailiśmy się do tego że są nietykalni. W normalnym kraju była by z tego wielka afera a Szumowski wyleciałby na zbity pysk. A tu nasza władza mu jeszvze gratuluje.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]