Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

Zastępcza komunikacja masowa

Zastępcza komunikacja masowa

10.01.2012
Czyta się kilka minut
W płonnym, acz bezustannym oczekiwaniu na trzecią wojnę światową na Bliskim Wschodzie oraz gospodarczy kataklizm w Europie świat wstrzymał oddech i spojrzał na Polskę.
A

A konkretnie na Warszawę, gdzie jeżdżono bez spodni. W niedzielę, w metrze. Wedle notatki prasowej rozebrani pasażerowie "jeździli we wszystkich kierunkach". Niesamowite. Nieprawdopodobnie wręcz się najeździli. Akcja zatytułowana swojsko "No Pants Subway Ride" narodziła się gdzie indziej, bo w samym Nowym Jorku, ale że my nie gęsi i swą gęsią skórkę mamy, więc trafiła i pod strzechy wszystkich kilku stacji metra warszawskiej metropolis. Wzięli, zdjęli i się przejechali we wszystkich kierunkach w ramach solidarności z innymi miastami świata, a wszystko to po? A po raz trzeci. Analogie z dobrami luksusowymi są tu jak najbardziej na miejscu: jeśli się pytasz, to cię nie stać. Dobrze, że pogoda dopisała, co jest przecież generalnie bardzo ważne w metrze.

Oczy świata 2012 na moment znów taksowały napięcie w cieśninie, aby jak zahipnotyzowane powrócić do...

2224

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]