Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Artykuły

05.09.2017
IACOPO SCARAMUZZI, WATYKANISTA: Nie zapomnę nigdy tego kadru – dojeżdżałem do placu św. Piotra na motorynce i nagle przede mną wyrosła armia uzbrojonych żołnierzy.
Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Synodu o rodzinie, Bazylika Świętego Piotra, Watykan, 5 października 2014 r. / Fot. Alessandra Tarantino / AP Photo/FOTOLINK/EASTNEWS
29.06.2015
Przed jesiennym Synodem Watykan opublikował „Instrumentum laboris” – wiemy już, że biskupi dyskutować będą o rozwiedzionych, homoseksualistach i związkach niesakramentalnych.