Reklama

Za ten budżet dziękujemy

Za ten budżet dziękujemy

25.11.2013
Czyta się kilka minut
Ekipa premiera Tuska od miesięcy nie ma dobrej prasy:
d

dokonana w minionym tygodniu rekonstrukcja dla wielu z nas stała się okazją do podsumowań, bezlitośnie wytykających poszczególnym ministrom i całej ekipie bieżące wpadki i generalne zaniedbania. Rząd krytykuje się za ogranie przez Rosję w sprawie śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej, skok na OFE, ostatnio za bezsilność w sprawie zajść 11 listopada i korupcję polityczną w partii władzy. Także na łamach „Tygodnika” najwybitniejsi przedstawiciele poprzednich ekip, np. Leszek Balcerowicz czy Jerzy Hausner, ale także odchodzący właśnie minister Michał Boni mówili o braku wizji przyszłości dłuższej niż horyzont będącej na półmetku kadencji.
Teraz jednak, gdy Parlament Europejski przyjął budżet UE na lata 2014-20, wypada zwrócić uwagę: w jednym z kluczowych momentów decydujących o polskiej przyszłości, podczas ubiegłorocznych negocjacji na szczycie w Brukseli, premier i jego...

1608

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]