Reklama

Wszyscy mają rację

Wszyscy mają rację

06.01.2002
Czyta się kilka minut
O

Oczywiście że młode matki powinny mieć urlop jak najdłuższy, aby dziecku zapewnić prawdziwe poczucie bezpieczeństwa, bo u początku życia nie zakłócona niczym, trwała obecność matki nie da się w żaden sposób zastąpić. Oczywiście że niepełnosprawne dzieci powinny mieć wszelkie ułatwienia w transporcie, a do szkoły przede wszystkim. Oczywiście, schorowani kombatanci i utrudzeni pobytem w obozach i łagrach mają korzystać z ułatwień w leczeniu i jego pełnej dostępności. Oczywiście, zakłady pracy zatrudniające samych inwalidów słusznie mają taryfę ulgową w swoim funkcjonowaniu, bo nie wszystkim żelaznym prawom rynku sprostać są w stanie. Oczywiście, bezrobotni nie mogą ginąć z głodu, a bezdomni z mrozu. To tylko wyimki z litanii spraw oczywistych.

Równie oczywiste jest, że prawa nabyte są prawami nabytymi, a obietnice mają być dotrzymane. Nauczycielom obiecano podwyżki i...

5334

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]