Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wars żegna was

Wars żegna was

06.02.2017
Czyta się kilka minut
Wyjątkowość naszych dni polega na tym, że się powtarzają tysiące razy. Prawda, że byłby ze mnie wzięty coach?
Fot. Jacek Wajszczak / REPORTER

„Bądź logosem swojego kosmosu” – taki dałbym tytuł swemu kursowi. Wymyśliłem to, łypiąc przez ramię na ekran towarzyszki podróży. Z czy do Krakowa – nie pamiętam, wszystkie dojazdy do redakcji zlewają mi się w jedną ciągłą obecność na magistrali, którą umilam sobie studiami etnograficznymi nad jej ludem, pracowicie klepiącym w laptopy. Z daleka omijam menedżerów branży IT, ci są najnudniejsi, marketingowców ze spożywki też już mam trochę dosyć – plany sprzedaży batoników przyprawiają o mdłości. Za to specjalistki z Big Pharma (bo to zawsze są kobiety) czasem łamią nudę prezentacją pigułki na zespół zaciśniętej pięści.

Tamtego poranka nie umiałem przypisać pasażerki do konkretnego plemienia, więc wiedziony badawczą chętką usadowiłem się pod właściwym kątem... i po dwóch godzinach wysiadłem uskrzydlony swoją codzienną wyjątkowością. Słowo to kojarzy mi się w ogóle jakoś bardzo...

5911

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]