Reklama

W SIECI

W SIECI

05.03.2012
Czyta się kilka minut
3

340 795 – tylu użytkowników odwiedziło nasz serwis internetowy w listopadzie 2011 r., jak pokazują dane Megapanel PBI/Gemius, opublikowane w najnowszym numerze miesięcznika „Press”. Serwis zanotował w tym miesiącu 1 616,7 tys. odsłon. Dla porównania: serwis tygodnika „Niedziela” odwiedziło 121 822 użytkowników, zaś serwis „Gościa Niedzielnego” – 88 214 użytkowników.
www.tygodnik.onet.pl

2,5 miliona – tyle wejść zanotował właśnie piłkarski blog Michała Okońskiego pt. „Futbol jest okrutny”.
okonski.tygodnik.onet.pl

1 marca był Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Na facebookowej stronie „TP”, pod blokiem tekstów im poświęconych, wróciła dyskusja o sprawie Mariana Sołtysiaka, dowódcy AK ps. „Barabasz”, oskarżanego m.in. o mordowanie Żydów. Na naszych łamach mówił o tym jego były podkomendny Henryk...

2079

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]