Reklama

Prawica bierze wszystko

Prawica bierze wszystko

25.04.2016
Czyta się kilka minut
Rządzi nami partia, która na swoją kolej czekała osiem lat, jej „ławka” chcących objąć medialne stanowiska jest długa.
Fot. Maciej Zienkiewicz dla „TP”
P

PRZEMYSŁAW WILCZYŃSKI: Zacznijmy od informacji dla ministra kultury Piotra Glińskiego: to „Tygodnik” poprosił Katarzynę Janowską o wywiad, a nie odwrotnie.

KATARZYNA JANOWSKA: Wbrew temu, co twierdził minister – nie chodziłam po mediach i się nie żaliłam. Zrezygnowałam z funkcji dyrektora TVP Kultura, bo nie lubię odgrywać roli ofiary. A potem, pytana przez dziennikarzy o motywy tej rezygnacji, odpowiadałam.

„Pluszowa i aksamitna pani Janowska”. Też o Pani.

To przyjemne, dziękuję. Pluszowa i aksamitna, czyli chyba delikatna i przyjemna?

Chyba.

Mówiąc serio: trochę mnie te wypowiedzi zaskoczyły. Panu ministrowi udało się w jednym wywiadzie obrazić kilka osób, zresztą znacznie ważniejszych niż ja, m.in. panią minister Omilanowską.

To nowa jakość w naszym życiu...

19026

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Niech sobie prawica bierze TV. Ja już funkcjonuję wyłącznie w internecie.

No to się zdziwisz, jak pewnego pięknego poranka nie znajdziesz np. strony, od której zawsze zaczynałeś dzień. Pis ma już na to ustawkę.

Duża szkoda Ze względów chociażby estetycznych, wolałem oglądać Panią Janowską niż teraz nadpapieża T. A co do majstrowaniu przy internecie, zgadzam się w 100%, biorąc pod uwagę fakt, iż pierwszy prezes partii dzisiaj ogłosił pewne prezesowanie w następnej kadencji.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]