Reklama

Polaka flirt w sieci

Polaka flirt w sieci

18.02.2013
Czyta się kilka minut
Coraz częściej zawieramy znajomości nie w „realu”, lecz za pośrednictwem wyspecjalizowanych portali internetowych.
il. Joanna Grochocka
3

38 milionów Europejczyków, w tym ponad pięć milionów Polaków – tyle użytkowników przyciągały miesięcznie portale randkowe na początku ubiegłego roku (dane za stroną internetową „Dziennika Gazety Prawnej”). Umawianie się przez internet przestało być czynnością wstydliwą, kojarzoną z osobami, które nie są w stanie zawrzeć znajomości w „realu”.
Sympatia.pl, popularny serwis randkowy Onetu, ogłosił w ubiegłym roku, że jest dostępny dla użytkowników smartfonów BlackBerry, przystosowanych do łatwego korzystania z internetu.
Również w 2012 r. – przy okazji Walentynek – ruszyła w Polsce Feeldate.com,­ specjalna aplikacja pozwalająca na łatwe zawieranie znajomości przez internet. „Ludzka mentalność się zmienia. Szukanie partnera wymaga czasu. Internet znacznie przyspiesza portalowi gazetaprawna.pl cały proces, stąd dynamiczny rozwój tej branży” mówi portalowi Daniel Surmacz,...

3205

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]