Reklama

Platforma wchodzi do Biura

Platforma wchodzi do Biura

30.10.2007
Czyta się kilka minut
Platforma sprawdzi wszystkie działania Centralnego Biu­ra Antykorupcyjnego ipowoła wSejmie komisje śledcze do zbadania spraw Leppera, Blidy iSawickiej - zapowiada jeden zliderów PO Bronisław Komorowski. Jeśli potwierdzą się podejrzenia owykorzystaniu CBA wwalce politycznej, Biuro zostanie rozwiązane.
P

Platforma sprawdzi wszystkie działania Centralnego Biu­ra Antykorupcyjnego i powoła w Sejmie komisje śledcze do zbadania spraw Leppera, Blidy i Sawickiej - zapowiada jeden z liderów PO Bronisław Komorowski. Jeśli potwierdzą się podejrzenia o wykorzystaniu CBA w walce politycznej, Biuro zostanie rozwiązane.

Gdy na kilka dni przed wyborami Mariusz Kamiński zwoływał konferencję prasową, by przedstawić fragmenty nagrań - w roli głównej: posłanka Sawicka i agent CBA - szef Biura nie przypuszczał chyba, że nie tylko wyświadczy niedźwiedzią przysługę PiS-owi, ale także sobie samemu i instytucji, którą kieruje.

Zapłakana Sawicka, błagająca na ekranach telewizorów Kamińskiego, by jej publicznie nie linczował, nie przysporzyła głosów Jarosławowi Kaczyńskiemu, raczej odwrotnie. A wyznanie Kamińskiego, że zorganizował tę konferencję po to, żeby teraz...

5177

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]