Reklama

Ładowanie...

Platforma wchodzi do Biura

30.10.2007
Czyta się kilka minut
Platforma sprawdzi wszystkie działania Centralnego Biu­ra Antykorupcyjnego ipowoła wSejmie komisje śledcze do zbadania spraw Leppera, Blidy iSawickiej - zapowiada jeden zliderów PO Bronisław Komorowski. Jeśli potwierdzą się podejrzenia owykorzystaniu CBA wwalce politycznej, Biuro zostanie rozwiązane.
P

Platforma sprawdzi wszystkie działania Centralnego Biu­ra Antykorupcyjnego i powoła w Sejmie komisje śledcze do zbadania spraw Leppera, Blidy i Sawickiej - zapowiada jeden z liderów PO Bronisław Komorowski. Jeśli potwierdzą się podejrzenia o wykorzystaniu CBA w walce politycznej, Biuro zostanie rozwiązane.

Gdy na kilka dni przed wyborami Mariusz Kamiński zwoływał konferencję prasową, by przedstawić fragmenty nagrań - w roli głównej: posłanka Sawicka i agent CBA - szef Biura nie przypuszczał chyba, że nie tylko wyświadczy niedźwiedzią przysługę PiS-owi, ale także sobie samemu i instytucji, którą kieruje.

Zapłakana Sawicka, błagająca na ekranach telewizorów Kamińskiego, by jej publicznie nie linczował, nie przysporzyła głosów Jarosławowi Kaczyńskiemu, raczej odwrotnie. A wyznanie Kamińskiego, że zorganizował tę konferencję po to, żeby teraz...

5177

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]