Reklama

O Fiodorze, co gadał za dużo

O Fiodorze, co gadał za dużo

10.06.2013
Czyta się kilka minut
Wiem, że minęły już lata świetlne, ale jak pomyślę, że marszałek polskiego Sejmu była 4 czerwca w Pekinie, to ciągle mi wstyd.
P

Prezydent Komorowski przypinał ordery za walkę o wolność i przemawiał w lokalu historycznej kawiarni „Niespodzianka”.
W tym samym czasie Ewa Kopacz udawała, że informacje o czołgach miażdżących pokojowych demonstrantów na placu Tiananmen w 1989 r. są dla niej niespodzianką. Prawdę mówiąc, takie odwiedziny placu Niebiańskiego Spokoju powinny być dla pani marszałek prostą drogą do osiągnięcia niebiańskiego spokoju na politycznej emeryturze. Tak po prostu się nie godzi. Jeszcze bardziej mi przykro, bo szereg porządnych ludzi wziął się do obrony Ewy Kopacz. Nie ma co bronić, trzeba się czerwienić. Ta pani jest drugą osobą w państwie!
Wszystkich przebił wiceminister spraw zagranicznych, który argumentował, że przecież w Pekinie pojawiła się nowa generacja przywódców, więc: „ci, którzy złożą nowej ekipie wizytę w pierwszej kolejności, zostaną zapamiętani najlepiej”. Panie...

3450

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]