Reklama

Nowa era

Nowa era

15.11.2021
Czyta się kilka minut
I

I oto znów za nami największy w Europie marsz mężczyzn. Poza wszystkimi jego detalami, o których można czytać od lewa do prawa, które to detale znamy od dawien dawna, pojawił się w jego trakcie wątek nowy i ciekawy.

Oto nie obyło się święto męskości bez masek, opasek i wszelkich przebieranek. Dostaliśmy jednak nieco więcej niż zwykle, p. Bąkiewicz, bodaj najbardziej energiczny z dotychczasowych premierów tutejszego rządu (chyba jest już premierem), wielki beneficjent naszych wspólnych pieniędzy i główny animator marszu mężczyzn, wyrzekł w porywającej mowie obawę, która oczywiście tli się słabiej lub mocniej w każdej męskiej, polskiej głowie. Powiedział on mianowicie, że Zachód chce nam, Polakom, odebrać tożsamość płciową.

Od wielu lat słuchamy mów polskich polityków i powiedzieć trzeba szczerze, że poza dawnym, bardzo osobliwym przemówieniem Jana Rokity w samolocie, o...

4045

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]