Reklama

Nasi Rozmówcy

Nasi Rozmówcy

10.05.2011
Czyta się kilka minut
Stało się. Nasi Rozmówcy ujawnili Dorocie Kani z "Gazety Polskiej" (nr 18/11), że prezydent poważnie choruje. Serce, miażdżyca, cukrzyca. Jak śpiewa Jaromir Nohavica: Neuroza, skleroza, skrzypienie w plecach, paradontoza, to już jest heca.
W

Wszystko staje się jasne, a przeprowadzone przez autorkę śledztwo dziennikarskie wydobyło nawet na światło dzienne fakt, który pokazuje, jak poważny jest stan głowy państwa. Otóż Nasi Rozmówcy twierdzą, że pewnego razu stan prezydenta był bardzo poważny. Na tyle poważny, że lekarze nie pozwolili prezydentowi pojechać do domu po piżamę i przybory osobiste, w drogę udał się więc funkcjonariusz BOR-u. Jest to dowód, przyznajmy, koronny - w każdym cywilizowanym kraju prezydent pojechałby po piżamę i przybory osobiste sam, tramwajem czy autobusem.

Oprócz Naszych Rozmówców w tekście występują Rozmawiający Z Nami Lekarze, Belwederscy Urzędnicy oraz Znany Polityk Od Lat Zasiadający w Parlamencie. Grono rozmówców jest więc szerokie i wiarygodne. Mimo to pojawiają się pewne pytania, które - jak twierdzą Nasi Rozmówcy - twórczości Doroty Kani towarzyszą nie od dziś....

3714

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]