Reklama

Ładowanie...

„Midwinter Graces”

01.12.2009
Czyta się kilka minut
Tori Amos,"Midwinter Graces",Universal Republic, 2009,dystrybucja w Polsce Universal Music Polska
T

Tori Amos rozpieszcza swoich fanów. Wydała już drugi album w ciągu tego roku. "Midwinter Graces" wychodzi z okazji świąt Bożego Narodzenia. Nie jest to jednak kolejna płyta okolicznościowa. To dopracowane nagranie, które spokojnie można postawić obok najlepszych albumów tej artystki.

Wychowywana w religijnej rodzinie od najmłodszych lat śpiewała kolędy w kościele swojego ojca - pastora. O wydaniu płyty z tradycyjnymi świątecznymi piosenkami myślała już od dawna. Sięgała po nie też podczas koncertów. Dlatego pojawienie się takiej płyty nie powinno dziwić.

Na krążku znalazły się interpretacje tradycyjnych świątecznych piosenek uzupełnione tekstami i muzyką napisanymi przez artystkę. Dodatkowo otrzymujemy 5 autorskich kompozycji utrzymanych w tym klimacie. One są najmocniejszą stroną tej płyty. Utwory "Winter’s Carol", "Snow Angel" czy zamykający...

2172

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]