Reklama

Koza a sprawa polska

Koza a sprawa polska

01.06.2015
Czyta się kilka minut
Dwóch prawników zdobyło sobie ostatnio sporą popularność w światowych mediach: Andrzej Duda oraz pewien młody, skromny adwokat z Kenii.
T

Ten drugi, ponieważ złożył deklarację w sprawie 16-letniej córki prezydenta Obamy. Chce ją mianowicie poślubić. W zamian za rękę królewny zaoferował znaczącą liczbę owiec (70), krów (50) i nieco kóz (30). Kóz, jak się wydaje, zaproponował jednak za mało, bo Biały Dom nie podjął jeszcze rzeczowych rozmów.
Wyobraźmy sobie przez chwilę, że w konkury do panny Obama uderzałby nasz człowiek, Andrzej Duda. Owce? 16 tysięcy. Kozy? Tyle, ile może stanąć jedna na drugiej, aż po szczyt World Trade Center i na dodatek będą beczeć „All The Pretty Little Ponies”. Me – bee – be – meee...
Kenijczyku kochany, tak się zdobywa serca ludzi. Oczywiście utrzymanie ich przy sobie to już zupełnie inna historia. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]