Reklama

Dzień chorego dziecka

Dzień chorego dziecka

18.06.2012
Czyta się kilka minut
„TP” 24/12
W

W poprzednim numerze opublikowaliśmy listy lekarzy, polemizujących z artykułem Iwony Hajnosz „Dzień chorego dziecka” („TP” nr 24/12). Poniżej odpowiedź Autorki.

Zarzucając brak rzetelności, trzeba mieć mocne dowody. W Państwa listach ich nie ma. Nigdzie nie napisałam, że lekarze uczestniczący w proteście 1 czerwca domagali się podwyżek. Stwierdziłam natomiast, że nasze interesy jako pacjentów przestały być tożsame z tymi wyrażanymi przez środowisko medyczne. W pewnym sensie, oczywiście.

I nie tylko ja to zauważam. W kwietniu Dominika Wielowieyska opublikowała w „Gazecie Wyborczej” tekst „Nasze święte krówki”, z którego treścią i tytułem zgadzam się w stu procentach. Pisała w nim, że w Polsce modne jest pomstowanie na polityków i urzędników. Gdy jakiś prezydent miasta czy minister przyzna nagrody swoim podwładnym, media elektroniczne czy tabloidy zawsze...

2881

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]