Reklama

Czy zechcą?

Czy zechcą?

25.05.2003
Czyta się kilka minut
C

Czy zechcą?
Największe korzyści i największe szanse da nasze wejście do Unii Europejskiej ludziom młodym i bardzo młodym. Największy jednak wpływ na wynik referendum będą mieć ludzie dorośli, starzy i bardzo starzy.

Czy zdobędą się - pomimo swoich usprawiedliwionych lub urojonych zastrzeżeń - na solidarność z młodymi? Często ich własnymi dziećmi i wnukami? Czy w ogóle zechcą ich brać pod uwagę?

Pytanie z pozoru absurdalne, ale przecież u nas od absurdów gęsto.
Sygnał

Usłyszałam w "Faktach", że w ostatnich miesiącach wyraźnie przybyło małych sklepów spożywczych i że sporo ludzi, po przygodzie z supermarketem, chętnie do nich wraca.

To dobry sygnał. Oznacza, że nie kamieniejemy w różnych modach i receptach na życie, że wszystko jest zmienne i ruchome jak morze. Obmywa nas na przykład i zalewa jakaś potężna fala...

1890

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]