Reklama

Adonis w mediach

Adonis w mediach

07.10.2013
Czyta się kilka minut
Śmieją się, że wydawca „Rzeczpospolitej”, Gremi Media, ma nominację do nagrody „News” za „ekspansywną i efektywną politykę na rynku mediów”.
A

Argumenty prześmiewców są, jak zwykle w takich razach, zawistne i hejterskie. A to, że rzeczona spółka zamknęła właśnie tygodnik „Przekrój”. No i co? „Przekrój” był na rynku od 1945 r. Był i już wystarczy. Albo że sprzedaż „Rz” spada, spółka zwalnia pracowników i chce ich przenosić z Warszawy do Raszyna. I co z tego, że do Raszyna? Rzeczpospolita to nie tylko Warszawa, ale i Raszyn, Słupca, a nawet Mońki.
I, à propos Moniek, ostatni, najbardziej chyba absurdalny argument jest taki, że Beata Mońka, członkini kapituły, która nominowała do tych nagród, została prezesem w Gremi. No i co? Do końca życia ma być bezrobotna, bo kiedyś zasiadała w kapitule?
Mówią, że Gremi ma nagrodę w kieszeni. Jej ekspansywność i efektywność rzuciła kapitułę na kolana. Prezesi odbiorą na Wielkiej Gali specjalną statuetkę. Ma to być kosmonauta o dziwnej fryzurze.
Dlaczego? Tego nie wiem,...

4398

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]