Reklama

Życie moje

Życie moje

05.12.2004
Czyta się kilka minut
Za młodu marzyłem o wielkiej przygodzie i równie wielkiej miłości. Potem o zawodowych sukcesach. Potem o szczęściu rodzinnym. Potem o ucieczce od zgiełku tego świata.
T

Teraz zaś marzę już tylko o tym, by usiąść w głębokim fotelu, okryć nogi pledem, wypić filiżankę dobrej herbaty, włączyć telewizor - i patrząc na twarze Członków Komisji oraz przesłuchiwanych Świadków podśpiewywać pod nosem popularną niegdyś piosnkę pt. “Czy te oczy mogą kłamać?".

Ludzie!

Ratunku!

334

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]