Reklama

Życie, życie jest nowelą

Życie, życie jest nowelą

16.09.2014
Czyta się kilka minut
Ruszył sezon na seriale paradokumentalne. Podczas jednego z castingów zapytaliśmy kandydatów na aktorów, po co im udawanie cudzego życia, skoro mają swoje.
Casting do popularnego programu telewizyjnego, Kraków, 30 czerwca 2014 r. Fot. Jan Graczyński / EAST NEWS
B

BO CHCĘ BYĆ SŁAWNA
Agnieszka, 26 lat, asystentka biura
Prawda, że dobrze wyglądam? Zawsze dbałam o dobrą prezencję. Bo przecież w życiu chodzi o to, żeby dobrze się sprzedać. Nauczyłam się tego bardzo szybko, kiedy po studiach zaczęłam szukać pracy i zauważyłam, że niedomyte okularnice rzadziej ją dostają.
Ja swoją pracę lubię, ale nie aż tak, żeby zostać w niej całe życie. Przecież nie będę segregować papierków do emerytury. Zawsze chciałam robić coś wyjątkowego i kiedy nadarzały się okazje, brałam życie w swoje ręce.
Np. w szkole. Od podstawówki, przez gimnazjum, do liceum – zawsze byłam gwiazdą na akademiach. Ładnie śpiewałam, byłam w szkolnym teatrzyku, prowadziłam apele z okazji świąt państwowych. Nauczyciele chwalili moją dykcję i pewność siebie, bo musisz wiedzieć, że ja niczego się nie wstydzę i wszystko, co trzeba,...

11100

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]