Reklama

Zmień zakątek

Zmień zakątek

31.08.2020
Czyta się kilka minut
Przypadek gentlemana z Wrocławia, który był łaskaw spontanicznie zaatakować pod kościołem proekologiczny napis „Zmień piec”, biorąc go za „Zmień płeć”, jest fascynujący tudzież krzepiący, i to z wielu powodów.
P

Po pierwsze: wbrew oikofobicznym opiniom wyobcowanych elit, nasi rodacy czytają. Gdyby Polacy nie czytali, nie byłoby sprawy. Świadkowie przyznają, że wychodzący ze świątyni ludzie gremialnie odczytywali napis, po czym dawali wyraz swoim odczuciom. Po drugie: stoisko fundacji proekologicznej prowokacyjnie uplasowane zostało pod kościołem Michała Archanioła, stojącego na czele niebieskich hufców dających niezły wycisk Przeciwnikowi oraz jego pomagierom. „Zmień piec”? To są żarty z piekła, one nie mogą ujść płazem. Po trzecie: nie wolno pozostać obojętnym, trzeba reagować adekwatnie do zagrożenia, a nawet wyprzedzać niebezpieczeństwo. Postawny pan z Wrocławia uświadomił sobie, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jeśli on tak przeczytał dwa wyrazy, to co dopiero dzieci!

Po czwarte: lepiej zdemolować piekielne „Zmień piec”, niż przepuścić LGBT „Zmień płeć”. Na wszelki wypadek.

...
1933

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Chyba z Margota wziął przykład!?

jw.

Zachęcony opinią pana Węglarczyka postanowiłem zmarnować trochę czasu i obejrzeć trzy pierwsze odcinki "Krainy Lovercrafta". Serial ma dwa oblicza - społeczne i fantastyczne. Nie wiem jak z fantazją, ale obyczajowe przygody bohaterów, można by nagrać we współczesnej Polsce gdzieś na Ścianie Wschodniej jako przygody wesołych przedstawicieli odmiennej orientacji podróżujących po gminach " zwalczających ideologię LGBT ". No może dostępność do broni palnej jest nieco mniejsza w naszych realiach. Bogu dzięki.

wszystkim przydałby się zimny prysznic?

Dawno temu dostałem w prezencie od księdza rybkę naklejkę na samochód. Mam ja nalepioną obok tablicy rejestracyjnej... Tylko, że jest tęczowa... Zaczynam się bać... NAPRAWDĘ!!!

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]