Reklama

Załatwiam swoje sprawy

Załatwiam swoje sprawy

29.03.2011
Czyta się kilka minut
Jagna Marczułajtis- -Walczak: Nie pozwolę się obrażać jako człowiek, kobieta, zawodniczka sportowa. Gdybym była potulnym barankiem, nie wiem, czy bym tyle dokonała. Rozmawiała Katarzyna Kubisiowska
Jagna Marczułajtis-Walczak / fot. www.jagnamarczulajtis.pl
K

Katarzyna Kubisiowska: Nie odpuściła Pani trenerowi polskiej kadry snowboardowej Pawłowi Dawidkowi, który znieważył Panią publicznie podczas Mistrzostw Polski w Jurgowie.

Jagna Marczułajtis-Walczak: Etyka trenerska nie pozwala na taki styl kontaktu z zawodnikiem, dlatego skierowałam sprawę do sądu. Do teraz nie mieści mi się w głowie, że Dawidek nazwał mnie starą p..., a mojego męża ćwokiem. A potem jeszcze się z tym obnosił publicznie i był dumny ze swojej odwagi. Podobne słowa są na ogół konsekwencją napiętej sytuacji między ludźmi, a taka między nami nie zaistniała. Przez rok nawet nie widywałam się z Dawidkiem... Zrobiłam tylko tyle, że wzięłam udział w zawodach w Jurgowie, zresztą bez większych nadziei na medal.

Trener nie usiłował Pani przeprosić?

A gdzie tam. Powiedział...

6047

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]