Reklama

Widzenia

Widzenia

29.11.2015
Czyta się kilka minut
il. Domena publiczna
S

Samo pragnienie już jest modlitwą. (...) Cokolwiek robisz, jeśli pragniesz owego „spoczynku”, nie przerywasz modlitwy.
AUGUSTYN Z HIPPONY

Woda jest celem poszukiwań i miłości człowieka spragnionego z powodu tajemnicy życia, jaką w sobie zawiera. Z chwilą, gdy człowiek osiąga stan, w którym pije wodę, odnajduje w istocie Boga zamiast wody.
IBN ARABI

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]