Reklama

Ładowanie...

Widzenia

Widzenia

22.08.2022
Czyta się kilka minut
DOMENA PUBLICZNA
L

Ludzie dobrzy i mili Bogu otwarcie stawiają opór zło czyniącym, gdy tamci są w pobliżu.
Gdy tamtych nie ma – ani sami im nie złorzeczą, ani nie pozwalają napadać na nich słowem.

PRZYPISYWANE ANTONIEMU WIELKIEMU

 

Któż jest tak wielki, by los nie mógł go zmusić do szukania pomocy nawet u najnędzniejszych z ludzi?

SENEKA

Galeria zdjęć

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]