Reklama

Wagon izolacyjny

Wagon izolacyjny

06.04.2020
Czyta się kilka minut
Wagon izolacyjny na dworcu Kamakhya w Guwahati, Indie, 30 marca 2020 r. DAVID TALUKDAR / ZUMA PRESS / FORUM
D

Do indyjskich pociągów codziennie wsiadało ponad 20 mln pasażerów. Teraz, gdy zawieszono ich ruch, w ramach walki z epidemią Koleje Indyjskie przekształcają wagony sypialne w oddziały izolacyjne; będą rozmieszczone w różnych częściach kraju. Z popularnych „sleeperów” usunięto środkowe koje, zamontowano dodatkowe uchwyty na leki dożylne i sprzęt medyczny, zawieszono kurtyny między łóżkami. ©(P)


CZYTAJ TAKŻE:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]