Reklama

Wagon izolacyjny

Wagon izolacyjny

06.04.2020
Czyta się kilka minut
Wagon izolacyjny na dworcu Kamakhya w Guwahati, Indie, 30 marca 2020 r. DAVID TALUKDAR / ZUMA PRESS / FORUM
D

Do indyjskich pociągów codziennie wsiadało ponad 20 mln pasażerów. Teraz, gdy zawieszono ich ruch, w ramach walki z epidemią Koleje Indyjskie przekształcają wagony sypialne w oddziały izolacyjne; będą rozmieszczone w różnych częściach kraju. Z popularnych „sleeperów” usunięto środkowe koje, zamontowano dodatkowe uchwyty na leki dożylne i sprzęt medyczny, zawieszono kurtyny między łóżkami. ©(P)


CZYTAJ TAKŻE:

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]