Reklama

Ładowanie...

W SKRÓCIE

02.09.2013
Czyta się kilka minut
27 sierpnia – 2 września 2013 r.
P

Pogrzeb Sławomira Mrożka. Odbędzie się 17 września w Krakowie. Mszę żałobną w kościele św. św. Piotra i Pawła odprawi o godz. 13.00 kard. Stanisław Dziwisz, po niej prochy pisarza zostaną złożone w Panteonie Narodowym w podziemiach świątyni.

38. Festiwal Filmowy w Gdyni. Odbędzie się w dniach 9-14 września. Nagrodę specjalną – Platynowe Lwy za całokształt twórczości – odbierze Jerzy Antczak, reżyser m.in. „Nocy i dni” oraz „Hrabiny Cosel”, podczas festiwalu będzie miał też premierę najnowszy film Romana Polańskiego – „Wenus w futrze”. Do konkursu głównego zakwalifikowano 14 filmów: „Bejbi blues” Katarzyny Rosłaniec, „Bilet na Księżyc” Jacka Bromskiego, „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, „Drogówkę” Wojciecha Smarzowskiego, „Idę” Pawła Pawlikowskiego, „Imagine” Andrzeja Jakimowskiego, „Miłość” Sławomira Fabickiego, „Nieulotne” Jacka Borcucha, „...

3276

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]