Reklama

W SKRÓCIE

W SKRÓCIE

02.09.2013
Czyta się kilka minut
27 sierpnia – 2 września 2013 r.
P

Pogrzeb Sławomira Mrożka. Odbędzie się 17 września w Krakowie. Mszę żałobną w kościele św. św. Piotra i Pawła odprawi o godz. 13.00 kard. Stanisław Dziwisz, po niej prochy pisarza zostaną złożone w Panteonie Narodowym w podziemiach świątyni.

38. Festiwal Filmowy w Gdyni. Odbędzie się w dniach 9-14 września. Nagrodę specjalną – Platynowe Lwy za całokształt twórczości – odbierze Jerzy Antczak, reżyser m.in. „Nocy i dni” oraz „Hrabiny Cosel”, podczas festiwalu będzie miał też premierę najnowszy film Romana Polańskiego – „Wenus w futrze”. Do konkursu głównego zakwalifikowano 14 filmów: „Bejbi blues” Katarzyny Rosłaniec, „Bilet na Księżyc” Jacka Bromskiego, „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, „Drogówkę” Wojciecha Smarzowskiego, „Idę” Pawła Pawlikowskiego, „Imagine” Andrzeja Jakimowskiego, „Miłość” Sławomira Fabickiego, „Nieulotne” Jacka Borcucha, „...

3276

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]