Reklama

Cyfrowy „Tygodnik" we Wrocławiu

Cyfrowy „Tygodnik" we Wrocławiu

13.12.2006
Czyta się kilka minut
W dniach 30 listopada - 3 grudnia odbyły się 15. Wrocławskie Promocje Dobrych Książek. W gościnnych wnętrzach Galerii BWA Awangarda swoją ofertę prezentowało ponad 60 wydawnictw, a widok kilku tysięcy zwiedzających i kupujących pozwalał żywić nadzieję, że przyszłość czytelnictwa w naszym kraju nie rysuje się najgorzej.
Aleksander Kardyś w trakcie prezentacji cyfrowego "TP"
W

W czasie targów prezentowaliśmy m.in. nasz dodatek "Książki w Tygodniku", zaś w trakcie specjalnego spotkania we wrocławskiej Mediatece Aleksander Kardyś

z Fundacji "Tygodnika Powszechnego" opowiadał licznie zgromadzonym studentom i bibliotekarzom o cyfrowym archiwum "Tygodnika Powszechnego". Wszystkie artykuły opublikowane w naszym piśmie od 1945 roku, a także bogate zasoby tekstów ocenzurowanych można bowiem nabyć teraz na płytach CD lub DVD. Wygodny w użytkowaniu elektroniczny nośnik budzi duże zainteresowanie zwłaszcza bibliotek, dla których Fundacja przygotowała szczególnie atrakcyjną cenowo ofertę. Dominujący wśród publiczności najmłodsi czytelnicy "TP"

z zainteresowaniem wysłuchali też - oczywiście utrwalonej cyfrowo - opowieści Krzysztofa Kozłowskiego o latach zmagań z PRL-owską cenzurą.

Szczegóły dotyczące cyfrowego "...

915

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]