Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Uwaga, uwaga, nadchodzi

Uwaga, uwaga, nadchodzi

02.12.2008
Czyta się kilka minut
Czeka nas spowolnienie rozwoju gospodarczego, które potrwa od roku do trzech, czterech lat.
N

Niejasna sytuacja gospodarcza największych światowych potęg prowokuje wiele pytań. Jak bardzo dotknie nas kryzys światowy? Jakie konsekwencje mieć będzie dla złotego, a w konsekwencji dla wartości naszych oszczędności i siły nabywczej naszych dochodów? Czy nie utrudni wprowadzenia euro?

Dokładnych i stuprocentowo pewnych odpowiedzi na te pytania nie udzieli na pewno nikt. Czas bowiem jest taki, że mniemać cokolwiek jest bardzo ryzykownie. Mimo to, chcąc jakoś poruszać się w labiryncie niespodziewanych wydarzeń, ryzyko prognozowania podejmować trzeba.

Jeszcze go nie ma

To, co zaczęło się 15 września (data bankructwa Lehman Brothers) i wydarzyło się do tej pory, jest bolesnym i głębokim (drugim co do wielkości po krachu 1929 r.) załamaniem finansowym, które zaczynając się w Stanach Zjednoczonych, dość...

8225

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]