Reklama

„Tygodnik” i konflikt małżeński

„Tygodnik” i konflikt małżeński

22.08.2017
Czyta się kilka minut
„TP” 34 / 2017
W

Wyrażam uznanie dla red. Andrzeja Stankiewicza za rzetelny, analityczny i poparty faktami artykuł o Lechu i Jarosławie Kaczyńskich. Uważam, że gdyby takich tekstów ukazywało się więcej, a nasi politycy czytali je ze zrozumieniem, byłoby troszkę lepiej. Ale może za dużo wymagam?

Za to moja żona, która podobnie jak ks. Adam Boniecki jest wielbicielką biografii, nie zgadza się tym razem z opinią redaktora seniora. Uważa, że trzeba pisać w biografiach tak jak było, odbrązawiać. Jak był skąpy i niedobry w życiu prywatnym (zwłaszcza jeśli zdradzał żonę), to trzeba to rzetelnie (jak Andrzej Stankiewicz) opisać. Argument z Sądem Ostatecznym, który ja podzielam, jej nie przekonał...

Tak oto „Tygodnik Powszechny” wywołuje konflikty w małżeństwie!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]