Reklama

Przede wszystkim widać nogi

Przede wszystkim widać nogi

01.07.2013
Czyta się kilka minut
Na pewno o tym pomyślałeś. Na bank. O czym? No wiesz. W tym sensie. Że to są po prostu fajne laski.
Kasia, 23 lata: zgłoszenie wysłała 5 minut przed terminem. Fot. Piotr Augustyniak
B

Bydgoszcz. Sala treningowa jednego z hoteli. Dziewczyny tańczą do hitu Beyoncé „End of Time”. Ćwiczą pierwszy układ. Ustawiają się w półokrąg. Uśmiechają się. Każda patrzy w oczy partnerce po drugiej stronie sali. Za chwilę znajdą się obok siebie, wtedy zerkną na publiczność (teraz rolę publiczności odgrywają okna), uśmiechną się do fotoreporterów (już tu są).
Potrafią kokietować. Mają odważne spojrzenia. Są smukłe, eleganckie, kobiece. – Bądźcie sensualne! – takie wskazówki dostają teraz od choreografki. – Kamery was kochają!
Ruch dłonią przed twarzą. Ruch ramieniem przy nodze. Synchronicznie. Nie mogą się pomylić, bo wtedy jedna może wpaść na drugą, będzie klapa. Po próbie będą mogły odetchnąć, ale teraz jest ciężka praca. Już ostatnia figura: w dwuszeregu przed publicznością, ramię przy ramieniu.
Wózek przy wózku.
RAZY DWA
– Na...

17850

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]