Reklama

Przede wszystkim ty

Przede wszystkim ty

07.04.2014
Czyta się kilka minut
Spotykamy się w samochodzie, odbieram ją z klubu i zawożę do mieszkania, czasem zasypia w aucie, a czasem wsiada, puszcza głośno muzykę i śpiewa, a kiedy odbieram ją rano, to w ogóle nie ma z nią rozmowy.
Fot. Adam Lach / NAPO IMAGES
E

E-mail od Maćka: „Mam do ciebie kilka pytań. Oczekuję prawdy”.
Pytań do mnie? O co?
Maciek: „O pracę w go-go, wiem, że zbierasz materiały do tekstu. W jednym z klubów pracuje moja dziewczyna. Wiem, że nie mówi mi całej prawdy. Po pracy widzę ją z siniakami, pijaną, czasami po innych używkach. Chciałbym się dowiedzieć, jakie masz informacje na temat pracy w tych klubach. Pozdrawiam”.

Stereotyp

Moje informacje są w teczce grubej na dwa palce. Przerzucam na chybił trafił.
Na początku jest Euro 2012 i w związku z tym pomysł na seksbiznes: będą mecze, przyjadą ludzie (po 20 tys. w każdej strefie kibica), wypiją po kilka piw, będą chcieli się zabawić.
Oferta ma się wyróżniać, przynajmniej przełamywać stereotyp. Bo stereotyp jest taki, że jak Polki i Ukrainki, to najlepsze na świecie dziewczyny (albo: „najszybsze”, „najłatwiejsze”)....

17683

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]