Reklama

Pomocna dłoń dziennikarza

Pomocna dłoń dziennikarza

02.10.2005
Czyta się kilka minut
Jestem rozbawiony, ponieważ w liście pp. Krzemińskiego i Szczepaniuka znajduję sporo zabawnych zarzutów. Po pierwsze: że nie przyszło mi na myśl, iż wyniki kontroli musiały być takie, jakie są, bo w przeciwnym przypadku obciążałyby prezydenta m. st. Warszawy Lecha Kaczyńskiego. A owszem, przyszło mi na myśl, że Lecha Kaczyńskiego znam od lat wielu jako człowieka uczciwego. I tej myśli (zaświadczonej doświadczeniem) będę się trzymał, mając wciąż nadzieję, że artykuł pp. Krzemińskiego i Szczepaniuka nie był elementem czarnej kampanii przedwyborczej.
P

Po wtóre: że zaufałem wynikom kontroli władz miasta, miast po prostu skontaktować się z depozytariuszami prawdy - pp. Krzemińskim i Szczepaniukiem. Otóż - moim zdaniem - nie zasługuje na zaufanie dziennikarz, który rozpoczyna swój artykuł pomówieniem, powołaniem się na plotę, bezzasadnym oskarżeniem - jak to uczynili pp. Krzemiński i Szczepaniuk, którzy teraz płaczliwie żalą się na epitety, jakimi jakoby ich obrzuciłem. Zgadzam się natomiast, że w Polsce za taki proceder trudno kogoś pociągnąć do odpowiedzialności. W szczególności dziennikarza. A przydałoby się.

Po trzecie: że naśmiewam się. Naśmiewam się, że ktoś (w tym przypadku architekt) sprzedał kamienicę ze 100-procentowym zyskiem. Wcale nie naśmiewam się, bo nie wiem, z jakim zyskiem sprzedał, i nic mnie to nie obchodzi, tak jak nie obchodzą mnie źródła dochodów pp. Krzemińskiego i Szczepaniuka. Wiem...

5546

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]