Reklama

Ładowanie...

Partią nie będziemy

29.02.2004
Czyta się kilka minut
ANDRZEJ BRZEZIECKI: - Czy pracując nad listą wyborczą do Parlamentu Europejskiego nie boicie się utraty wiarygodności?
R

RÓŻA THUN: - Fundacja zawsze wspierała inicjatywy obywatelskie, zmierzające do wsparcia członkostwa Polski w UE. Ponieważ zgłasza się do nas mnóstwo osób i instytucji w sprawie czerwcowych wyborów, staliśmy się skrzynką kontaktową: pomagamy innym porozumieć się ze sobą, nie wyręczając ich w stworzeniu listy wyborczej. Do nas należy kampania informacyjna i praca nad frekwencją wyborczą.

- Czy ewentualny sukces listy będzie sygnałem dla ludzi pracujących z wami, że warto zająć się polityką?

- Z pracowników Fundacji na razie nikt nie przygotowuje swojej kampanii. Fundacja związana jest jednak z tysiącami osób, które różnorako uczestniczą lub uczestniczyły w jej działalności, nie wiem, ile z nich zamierza kandydować i nie wykluczam, że niektóre znajdą się na listach partyjnych. Wiele osób dzięki nam zaistniało, a większość...

2054

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]