Reklama

Narodowy test powszechny

Narodowy test powszechny

05.07.2021
Czyta się kilka minut
Tadeusz Sznuk, prowadzący teleturniej „Jeden z dziesięciu”: Pamiętam panią, która przed nagraniem była nadzwyczaj opanowana. „Mam szwagra w elektrowni, jak mi źle pójdzie, w czasie emisji wyłączy prąd w całym mieście” – wyjaśniła.
TVP / FORUM
M

MAREK RABIJ: Panie Tadeuszu, kategoria „teleturnieje”.

TADEUSZ SZNUK: Rozumiem, że mam odpowiedzieć: „Poproszę na siebie”?

Na to liczę. Kto jeśli nie Pan – prowadzący teleturniej emitowany nieprzerwanie od 27 lat – może mieć na ten temat coś do powiedzenia?

Na pewno są bardziej wszechstronnie doświadczeni prowadzący. Ja jestem „mono­formatowy”.

W tym roku zanosiło się wręcz, że „Jeden z dziesięciu” przejdzie do historii. TVP nie chciała przedłużyć umowy z producentami.

O tym z panem już niestety nie porozmawiam. Mamy z TVP nową umowę produkcyjną z niezwykle restrykcyjną klauzulą poufności.

Nie szkodzi. Od pewnego czasu staram się wręcz unikać informacji o tym, co się dzieje w TVP. Chciałbym za to porozmawiać o fenomenie „Jednego z dziesięciu”. Chyba możemy tak to nazwać?

Kiedy startowaliśmy z tym programem w...

13277

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Trzymajmy kciuki aby ten świetny i ostatni w swoim rodzaju teleturniej istniał jak najdłużej.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]