Reklama

Miłość, przyjaźń, polityka

Miłość, przyjaźń, polityka

06.08.2018
Czyta się kilka minut
To ciągle Woodstock, choć 24. edycja jednego z największych festiwali muzycznych świata odbyła się w minionym tygodniu pod nową nazwą: Pol’and’Rock Festival.
GRZEGORZ SKOWRONEK / AGENCJA GAZETA
J

Jerzy Owsiak szacował, że kurz – jak zawsze wszechobecny na terenie imprezy w Kostrzynie nad Odrą – „wciągało” w tym roku od 500 do 700 tys. młodych ludzi. Strażacy z Niemiec schładzali uczestników wodą, w warsztatach zaś i spotkaniach organizowanych m.in. przez organizacje pozarządowe mówiono sporo w kontrze do rządu. Pierwszy Przystanek Woodstock odbył się w 1995 r. nad jeziorem Żarnowieckim – jako podziękowanie dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za ich wielomiesięczną pracę. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]