Reklama

Miłość, przyjaźń, polityka

Miłość, przyjaźń, polityka

06.08.2018
Czyta się kilka minut
To ciągle Woodstock, choć 24. edycja jednego z największych festiwali muzycznych świata odbyła się w minionym tygodniu pod nową nazwą: Pol’and’Rock Festival.
GRZEGORZ SKOWRONEK / AGENCJA GAZETA
J

Jerzy Owsiak szacował, że kurz – jak zawsze wszechobecny na terenie imprezy w Kostrzynie nad Odrą – „wciągało” w tym roku od 500 do 700 tys. młodych ludzi. Strażacy z Niemiec schładzali uczestników wodą, w warsztatach zaś i spotkaniach organizowanych m.in. przez organizacje pozarządowe mówiono sporo w kontrze do rządu. Pierwszy Przystanek Woodstock odbył się w 1995 r. nad jeziorem Żarnowieckim – jako podziękowanie dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za ich wielomiesięczną pracę. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

tej władzy nad olbrzymim tłumem młodych ludzi, wpływowi jaki Owsiak ma na jeszcze większe tłumy, które na festiwal nie dojechały - - tego mu bolszewiccy aparatczycy i propagandyści nigdy nie darują, pozostanie celem ich ataków do końca PiS-u i jeden dzień dłużej
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]